16 Mayıs 2016 Pazartesi

Knorr Paket Çorba İle Sevdiğiniz Lezzetler Hep SofranızaKnorr Paket Çorba İle Sevdiğiniz Lezzetler Hep Sofranıza

 Yıllardır mutfaklarda en büyük yardımcınız olarak güveninizi kazanan Knorr ürünleri arasında başı çeken paket çorbalar,  en çok sevilen lezzetlerden olmaya devam ediyor.
 Her sofranın; her öğünün olmazsa olmazı çorba, Türk mutfağında özel bir yer tutuyor ve en güzel menülerden eksik olmuyor. Kullanım pratikliği ve çeşitleri ile favoriniz olan hazır çorbalar ile ailenize ve sevdiklerinize en lezzetli çorbaları sunabilirsiniz.
Her Damak Tadına Göre Bir Çorba Knorr'da
Knorr, hazır çorba çeşitlerinde geniş bir yelpazede ürün sunuyor. Herkesin en sevdiği çorba farklı olsa da en sevilen klasik ve yöresel çorbalar, Knorr paket çorba çeşitleri arasında bulunuyor. Paket çorbalar, iki kategoride beğeninize sunuluyor: "Klasik Çorbalar" ve "Yöresel Çorbalar". Klasik çorbalar arasında mercimek, ezogelin, düğün, kremalı mantar, kremalı tavuk, yoğurtlu erişte, işkembe, tarhana, şehriyeli tavuk, yayla ve sebzeli tavuk çorbaları bulunuyor. Yöresel çorbalar kategorisinde ise alaca, analı kızlı, muradiye, hanımağa, mahluta, tutmaç ve daha birçok özel yerel lezzet bulunuyor. Bu lezzetleri tanıyanlar için tatlı bir yeniden buluşma fırsatı sunan yöresel çorbalar, daha önce tatmamış olanlar için de yeni bir lezzet deneyimi vadediyor.
Birbirinden lezzetli çorba tarifleri için: http://www.herkessofraya.com/tarifler/corbalar/929407

Knorr Sağlığınızı Önemsiyor

Hem klasik hem de yöresel çorba çeşitlerinin ortak özelliği ise sağlığınıza ve beslenmenize gösterdikleri özen oluyor. Tüm Knorr çorba çeşitleri, usta şefler tarafından defalarca testlerden geçirilerek geliştiriliyor. Paket çorba tarifleri oluşturulurken en lezzetli, en taze ve en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Knorr çorbalarda hiçbir şekilde renklendirici bulunmuyor. Tarifler, Türk Gıda Kodeksi'ne uygun şekilde belirleniyor ve Knorr paket çorbalarda koruyucu madde kesinlikle yer almıyor. Birçok paket üründe bulunan MSG (monosodyum glutamat) de ürünlerde kullanılmıyor. Knorr şeflerinin titizlikle hazırladıkları paket çorbalar, üç katlı özel ambalajlarla nem ve ısı gibi etkenlerden de korunuyor.

Paket Çorba Nasıl Yapılır?

Paket çorbanızı nasıl hazırlayacağınız, paketin arkasında detaylı bir şekilde anlatılıyor. Hazır çorbanızdan en lezzetli sonucu alabilmeniz için paketin arkasındaki talimatlara ve ölçülere tam olarak uymanız öneriliyor. Çorbanızı hazırlarken kullanacağınız suyun temiz ve iyi bir su olması, lezzeti olumlu yönde etkiliyor. Bazı paket çorba tariflerinde, ek olarak süt de kullanmanız gerekebiliyor. Bu durum da paketin arkasında belirtiliyor.
Siz de Knorr paket çorbaları kullanarak sofranıza besleyici ve katkı malzemesi barındırmayan bir lezzet katmak isterseniz, http://www.herkessofraya.com adresindeki sayfayı ziyaret ederek, hazır çorba çeşitleri ile tanışabilir; aileniz ve sevdikleriniz için en lezzetli çorbaları seçebilirsiniz.


Facebook Pinterest StumbleUpon Delicious Reddit Digg Email Delicious

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder