Ben Kimim
Eyüp-İstanbul doğumluyum. Gürcü kökenli Ordu Perşembeli bir annenin ve Afgan kökenli Kütahya'lı bir babanın kızıyım. Eşim Malatyalı, kayınvalidem Bulgaristan göçmeni. Ben mi ?? Kısaca dünyalıyım. Okuma yazmayı öğrenmeden börek açmayı öğrendim.İktisat mezunuyum. 28 yıl aktif çalışma hayatım oldu ve yöneticilik yaptım. Zaman içinde mutfak sevdam daha da arttı. Ailenin nöbetçi aşçısıyım. Yemek ve pişirme teknikleri üzerine eğitimler aldım. Doğal beslenmeden yanayım ve evimde ürettiğim geleneksel ürünler (tarhana çeşitleri, erişte, çorbalık kesme çeşitleri, kahvaltılık ezmeler, reçeller, turşular) üretip, satıyorum. Blogta tariflerini yayınladığım ürünleride sipariş üzerine siz dostlarım için hazırlıyorum.

2 yorum:

 1. Sevgili Filiz, seni tanımak benim için büyük şans. Çok yönlü, kibar, yemek sevdalısı, üretken ve de çalışkan arkadaşım.
  başarılarının devamını dilerim..Yüreğine ,emeğine sağlık.. Sevgiyle kal!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oya hanimcim bende sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.. Sizin hayat tecrübeleriniz bize yol gösteriyor..Ve bu sözleri sizden duymak beni çok onere etti.. İyi ki varsınız.. Ve iyi ki yollarımız kesişmiş.. Sevgiler..

   Sil