4 Mart 2015 Çarşamba

Burcu Esmersoy ve Refika Birgül “Fırından Lezzetler Yarışması” için Fırın Başına Geçti!

Lay’s Fırından, tüm Türkiye’den tariflerin alınacağı “Lay’s ile Fırından Lezzetler” yarışması için mutfakta kendine güvenen herkesi yarışmaya davet ediyor. Lay’s Facebook sayfasında paylaşılacak tarifler, Burcu Esmersoy ve Refika Birgül’ün oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilecek. Dereceye giren en lezzetli 5 tarifin sahibi İstanbul’da gerçekleşecek büyük finalde yarışmaya hak kazanacak.

Lay’s Fırından, lezzetinden ödün vermeden sadece fırınlanarak hazırlanması ve %50 daha az yağlı olmasıyla favorilerimden! Şimdi de benim gibi yemek yapmayı sevenler için harika bir haberim var!

Tüm Türkiye’den birbirinden lezzetli tariflerin yarışacağı “Lay’s Fırından Lezzetler Yarışması’’ 16 Şubat  - 20 Mart tarihleri arasında Lay’s Facebook sayfası üzerinden gerçekleşiyor. Ekranların güzel ve formda sunucusu Burcu Esmersoy ve Türk mutfağına yenilikçi bir bakış açısı getiren Refika Birgül’ün jüri koltuğunda oturduğu yarışmada, fırından lezzetler kıyasıya yarışacak.

Yarışmaya, Lay’s Facebook sayfasına yemek tarifinizi ve tarifin fotoğrafını yükleyerek katılabilirsiniz. Kampanyanın her aşamasında katılımcıların gönderdikleri içerikler; yaratıcılık, özgünlük, uygun pişirme süresi kriterleri göz önünde bulundurularak jüri tarafından değerlendirilecek. Jürinin seçeceği 5 tarifin sahibi İstanbul’da gerçekleşecek büyük finalde yarışmaya hak kazanacak.

Finalde tariflerini hazırlayarak jürinin beğenisine sunacak olan yarışmacılardan kazanan “Fırın Lezzeti” ustası ise beyaz eşya setinin sahibi olacak ve tarifini Lay’s paketleri üzerinden tüm Türkiye ile paylaşma şansı yakalayacak.

Tarifinize güveniyorsanız sizi böyle alalım.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Facebook Pinterest StumbleUpon Delicious Reddit Digg Email Delicious

27 yorum:

 1. Harika fırınlarda leziz tatlar ortaya çıkacak sanırım.
  Fırın yemekleri benim için vazgeçilmez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende fırın yemeklerını çok seviyorm..

   Sil
  2. Süper hemde hafif oluyorlar.

   Sil
  3. Süper hemde hafif oluyorlar.

   Sil
 2. Keşke kendime mutfakta güvenebilsem. Aslında lezzetli yaparım da arkamı toplayan lazım :)

  YanıtlaSil
 3. 2 güzel başarılı bayan güzel bir yarışma bizleri bekliyor olacak ;)

  YanıtlaSil
 4. Fırında pişen yemeklerin lezzeti ayrıdır. Sadece hobi olarak yemek yapan biriyim, ortaya çıkacak tarifleri heyecanla bekliyorum. Herkese başarılar … http://smyrnaiiz.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 5. Guzel bir yarışma .Katılsak mı:)

  YanıtlaSil
 6. Bir kaç tarifle şansımı deneyeceğim sanırım...

  YanıtlaSil
 7. ne güzellikler ortaya çıkacak besbelli, herkese bol şanslar...

  YanıtlaSil
 8. güzel görseller ve tadlar çıkacaktır eminim katılacak olanlara başarılar

  YanıtlaSil
 9. Yarışmaya katılanlara bol şanslar dilerim :)

  YanıtlaSil
 10. Katılan arkadaşlara başarılar.

  YanıtlaSil
 11. Fırın yemeklerinin lezzeti yeri doldurulamayacak bir başka güzel.

  YanıtlaSil
 12. Fırında yemekleri çok severim ama listem çok uzun değil. Bu yarışmayla birlikte farklı lezzetleri öğrenebiliriz. Bakalım ortaya neler çıkacak...

  YanıtlaSil